admin15
Rookie

Reputation: 10

  • Status: Offline
  • Last Active: 4 months ago
  • Joined: 03/05/20
Recent Visitors
The last 25 visitor(s) on this page were: sasanomidi, reza8745, Barjil, nazboo, hadiunderline7326,
This page has had 301 visits.

مبلمان در زندگی امروزی به جزئی جدایی ناپذیر از وسایل هر خانه‌ای تبدیل شده است و شاید بتوان گفت که خانه بدون مبل، مگر در موارد خاص، کمی ناقص به نظر می‌رسد. فروشگاه اینترنتی تولیدی مبل و صندلی اولین فروشگاه اینترنتی مبلمان با سابقه 20 ساله می باشد و تولید کننده محصولات مختلف می باشد.این تولیدی بصورت تخصصی بر روی محصولات خاصی تمرکز دارد. کیفیت کار ما در محصولات خیلی بالاتر از قیمت های است که برای محصول قرار داده شده است قیمت محصولات ما به دلیل رقابتی بودن به نسبت فروش اینترنتی و منطقه فروش در کمترین حد ممکن خود قرار داده شده است. با یک بازدید از محصول سایر رقبا نسبت به قیمت و کیفیت تفاوت محصولات تولیدی مبل و صندلی چوب آرا را بیشتر درک خواهید نمود.

یکی از بهترین و پر فروش ترین مدل های مبل کلاسیک که برای جهیزیه مورد استفاده قرار گرفته مدل مبل استیل می باشد که انتخاب بیشتر عروس خانم ها می باشد.مبل‌های استیل یا همان سلطنتی که در مناطق معدودی از جمله ایران دارای طرفداران پر تعدادی هستند از جمله دسته بندی انواع مبل به شمار می‌آیند که در ظاهر برگرفته از سبک‌های اغراق شده در مبل کلاسیک هستند. به نوعی می‌توان گفت مدل های مبل سلطنتی با به کارگیری جزییات بیشتر و همین طور نکات ظریف یک طراحی دوباره روی مبل کلاسیک انجام داده و شاید بتوان گفت در بعضی از مدل‌های مبل استیل، راحتی فدای زیبایی شده است. مبل سلطنتی یا استیل که شاخصه های ظاهری آن‌ها ارتفاع، پرکار بودن بدنه مبل، استفاده از طرح های خاص، منبت کاری و همین طور رنگ آن هستند قابل به راحتی قابل تشخیص از انواع مبل است. اما یکی از دلایل این که این مبل از محبوبت بالایی در ایران برخودار است وجود خانه‌های بزرگ اشرافی و وسیع بوده که این مبل‌ها عظمت و بزرگی خانه را در کنار لوکس بودن با هم بالا می‌برند و حس اشرافی به خانه القا می‌کنند.

در بین مدل های مبل راحتی نیز مدل مبل راحتی ال یکی از پر فروش ترین ها می باشد. مدل مبل ال راحتی از انواع مدل مبلمان چند منظوره برای اتاق نشیمن و یا پذیرایی است. این مدل مبلمان ها فضای زیادی را برای نشستن در اختیار شما قرار می دهند و علاوه بر این مبلمان راحتی ال نسبت به سایر مبلمان ها، فضای کمتری از دکوراسیون منزل را اشغال می کنند از این رو انواع مدل مبل ال برای پذیرایی و اتاق نشیمن با متراژ کوچک می توانند انتخاب ایده آل و مناسبی باشند.برای زیبایی و جذابیت بیشتر دکوراسیون منزل خود بهتر است رنگ مبلمان ال را به گونه ای انتخاب کنید که با سایر رنگ های موجود در دکوراسیون منزل شما مطابقت و همخوانی داشته باشد. علاوه بر مدل مبلمان، مدل میز پذیرایی که برای پذیرایی از مهمان ها در جلوی مبلمان قرار می گیرد از اهمیت زیادی برخوردار است.

Loading...
Loading...

Basic Information

About admin15

Location polska
How did you find NGU? Search Engine (Google, yahoo, etc)
Youtube Channel "UCGMrq7mbqXIKtr8CBkMgc5A
Twitter Username "moblosandali"

Statistics

Total Posts 0
Visitor Messages 0
NextGenUpdate Credits 0
Thanks Given 0
Thanks Recieved 0
Groans Given 0
Groans Recieved 0
Last Activity 4 months ago
Join Date 05-03-2020
Referrals 0
Referred Members
Newbie
Newbie
This user is an official member of NextGenUpdate
Verified E-mail
Verified E-mail
This user has verified and connected their e-mail address to their account.