Originally posted by skoiler
am tired am off for bed been a long day ,we will continue tomorrow and stop ading on price already agreed ,
you stop lowering prices we agreed on
---------- Post added at 08:34 PM ---------- Previous post was at 08:33 PM ----------
Originally posted by FoxkaZ
First of, both of you watch your language toward each other. And please type with proper formal English to avoid misunderstandings.
What if we try to work something out. M4 Completes djheroes, mod nation racers(no DLC), MAG and dead space. We drop SOCOM.
That way the job is almost completed. It's unfair yes. But it is unfair for both. Nobody gained anything. So unless anyone have a good reason to be against this, this is our current plan.
here 1. 220 + 60 = 280 "He sent"
2. 280 + 100 = 380 "He sent"
3. 380 + 320 = 700 "He Sent"
4. 700 - 150 = 550 "Drock and giops3 $$"
5. 550 - 50 = 500 "MoneyGram fee"
6. 500 - 60 = 440 "Sim3"
7. 440 - 50 = 390 "Dead Nation"
8. 390 - 200 = 190 "MAG 2/3 Payment"
9. 190 - 15 = 175 "BO DLC"
10. 175 - 10 = 165 "Ragdoll psn"
11. 165 - 65 = 100 "Skate 3"
12. 100 - 100 = 0 "Demon Souls
That would be how much i owe you
And then if i finish everything
13. 0 - 100 = -100 "MAG 3/3 Payment"
14. -100 - 100 = -200 "MNR Payment"
15. -200 - 40 = -240 "Alien Breed Impact"
16. -240 - 60 = -300 "Dead Space 2"
You would owe me 300$
now thats how you add, shit simple ass math...
He owes me 300$ and can you remove this As sign?